Lokma ve Ballı Taze İncir

Carte d’Or’dan farklı bir tarif; Lokma ve Ballı Taze İncir

Birbirinden eşsiz tatları dondurma severler için bir araya getiren Carte d’Or, geleneksel tatlı tariflerini dondurmayla buluşturarak harika bir lezzet evliliğine imza atıyor. Carte d'Or, geleneksel Türk tatlılarından lokmayı, ballı taze incir ile bir araya getirerek sizi alışık olmadığınız benzersiz bir lezzete doğru yolculuğa çıkarıyor.

Lokmanın bal ve incir ile buluştuğu, Carte d’Or’un Ramazan'a özel tariflerinden Lokma ve Ballı Taze İncir, iftar sofralarınızın gözdesi olmaya şimdiden aday gözüküyor. Hamuru simit şeklinde açılıp güzelce yağda kızartılarak hazırlanan İzmir’in meşhur tatlısı lokma, üzerine bal serpilmiş incir dilimleri eşliğinde bambaşka bir tatlıya dönüşüyor, Carte d’Or karamelli dondurma ile bir araya gelerek ise farklı bir lezzet kazanıyor.

Lokma ve incir sevenlerin vazgeçilmezi halini alacak bu dondurmalı tatlı, Ramazan boyunca davetlerin ve aile sofralarının baş tacı olacak. Bu fantastik tat iftar sofralarınızı büyük bir mutluluğa dönüştürecek.

Carte d’Or'un diğer tatlı tarifleri ise Karamelli Portakallı Revani, Antep Fıstıklı Peynir Tatlısı, Krokanlı Fırın Sütlaç gibi lezzetlerden oluşuyor.